Fox Fitness ZJ-05 Egzersiz Tekerleği

Marka: Fox Fitness
Ürün Boyutları
119,90 TL

Teslimat Tarihi: 3 iş günü

200 tl ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Ürün Bilgileri

Ürün Kodu: FNS-AKSQQQFOX032
Genel Bilgiler

Fox Fitness ZJ-05 Egzersiz Tekerleği 

Model : ZJ-05 

Renk : Yeşil / Siyah 

Egzersiz Aletleri 

Klasik fiziksel egzersizlerin aksine, aynı anda birden fazla kas grubunun çalışmasına vesile olan Fox Fitness ZJ-05 Egzersiz Tekerleği, sıradışı ve verimli çalışma prensibiyle fiziksel uygunluğu artırmak için geliştirilen bir üründür. Zaman ve mekan sınırlaması olmadan kullanabileceğiniz egzersiz tekerleği, hareketleri uygulamaya başladığınız andan itibaren farkını gösterir ve kassal verimliliğinizi geliştirerek zinde görünmenize yardımcı olur. 

Fiziksel Performansı Artıran Tasarım

Egzersiz tekerleği fiziksel yapısı itibarıyla, hareketleri uygularken vücutta bulunan büyük ve küçük kas gruplarının çalışmasını sağlar. Egzersiz esnasında vücut uzanma ve toparlanma hareketleri gerçekleştirir, böylelikle başta kol ve karın kasları olmak üzere omuz, boyun, bacak ve sırt kaslarını da çalıştırmış olursunuz. Egzersiz tekerleği, Core bölgesi olarak adlandırılan ve iskeletin ayakta durmasına destek veren büyük kas gruplarını uyararak, daha düzgün bir postür duruşuna sahip olmanızı sağlar. 

Kullanım Kolaylığı Sağlayan Detaylar

Üretiminde kullanılan sert plastik malzeme, ürüne uzun ömürlü bir kullanım özelliği katmakla beraber tutma yerlerinin yumuşak yapıda olması ve parmakların oturabileceği girinti-çıkıntı detaylarının bulunması, konforlu bir kullanım deneyimi elde etmenize yardımcı olur. Kondisyon aletleri reyonundan ulaşabileceğiniz ürüne dilerseniz hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.  

PVC Kaplı tutma yerleri mevcuttur

* Kollar,Omuz,Göğüs,Karın ve Sırt kaslarını güçlendirir

* Kolayca Monte Edilir ve Taşınır