Fox Fitness ZJ-127 Yeşil Atlama İpi

Marka: Fox Fitness
Ürün Boyutları
29,90 TL

Teslimat Tarihi: 3 iş günü

200 tl ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Ürün Bilgileri

Ürün Kodu: FNS-AKSQQQFOX025
Genel Bilgiler

Fox Fitness ZJ-127 Atlama İpi 

Model : ZJ-127 

Renk : Yeşil / Siyah 

 Atlama İpi 

Fox Fitness ZJ-138 Ağırlıklı Atlama İpi, üst düzey kondisyon ve fiziksel performans için özenle üretildi. Mevcut ağırlıklar, sıçrama kabiliyetinizin artmasına yardımcı olur ve egzersiz sonunda bütün kas gruplarınızın çalıştığı bir performans deneyimi elde etmiş olursunuz. Açık ve kapalı alan kullanımına uygun olarak üretilen atlama ipi sayesinde, istediğiniz her an ve her yerde fiziksel uygunluğunuzu geliştiren atlama egzersizleri yapabilirsiniz. 

Maksimum Performans Deneyimi 

Büyük ve küçük kas gruplarını aynı anda çalıştırarak hem kuvvetinizi artıran hem de koordinasyon becerinizin gelişmesine olanak tanıyan atlama ipiyle egzersizinize başladığınız anda, mevcut ağırlıklara mukavemet göstererek dayanıklılığınızı da üst seviyelere çıkartmış olursunuz. Böylece komplike egzersiz ekipmanlarına gerek kalmadan fiziksel performansınızın ve koordinasyon becerilerinizin kapasitesini geliştirebilirsiniz. 

İşlevsel Detaylar

Atlama ipi egzersiz kalitenizi artıran fonksiyonel detaylarla donatılmıştır. İpin, tutma yerleriyle bağlantısında kullanılan rulman mekanizması, atlama esnasında dairesel dönüşleri kolaylaştırır ve düğüm, dolanma gibi problemlerin önüne geçerek rahat bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlar. Süngerli kavrama yerleri, egzersiz esnasında elinizde oluşabilecek teri emer ve konforlu bir tutuş yapmanız için elinizi destekler. Vücut Geliştirme Aletleri bölümünden ulaşabileceğiniz ürünü hemen satın alarak fiziksel performansınızı geliştirebilirsiniz.