Olimp

Olimp Laboratories SP. z.o.o,  26 yıl önce müşterilerimiz için daha iyi bir yaşam, güç, sağlık ve zindelik sağlama vizyonu ile kurulmuştur. O günden bugüne, Olimp gelişmiş bileşenleri ve eşsiz formülleri ile teknoloji ve bilim harikası spor ve takviye edici gıdaları üretmekte Avrupa lideri konumuna gelmiştir.

Modern işbirliği, dostluk ve karşılıklı destek sonucu alışılmadık bir atmosfer, müşterilerimize ve pazar ihtiyaçlarına kompleks bir yaklaşımının sonucudur. Saptamalar ve yoğun araştırmalar sayesinde, spor aktiviteleri, sağlıklı ve dengeli beslenmeye dayalı sağlıklı yaşama dâhil olabiliyoruz.

Beslenme ve suplement alanındaki profesyonellerle derinlemesine bilgi paylaşımı ve iş birliği içinde olmamız, ürünlerimizin benzersiz ve son derece etkili olmasının sebebidir.

Ürünlerimiz yüksek kalitede ve güvenilirdir. Olimp-Labs firması, yeni bileşen ve formülleri oluşturan, ürün geliştirmeden sorumlu harika akredite R&D laboratuvarlarına sahip, iyi organize olmuş bir firmadır.
Olimp tüm imalat işlemlerini ve parti belgelendirmelerini de kapsayan tam GMP sertifikasına sahip öncü suplement üreticilerindendir. Firma ISO-9001-2001 ve HACCP standartlarını da içeren ISO 22000:2006 standartlarına sahip dünyadaki birkaç takviye edici gıda üreticisinden biridir.

OLIMP SPORT NUTRITION® markası yüksek kalitede ürünler ve geniş ürün pörtföyüne sahiptir. 

İleri teknoloji tutkumuz ile birleşerek ürün dizayn edilir.

En yüksek kalitedeki hammadde'ler kullanılır.

Etkilik garantili ürünlerimiz en yüksek talepleri dahi karşılar niteliktedir.

En iyi kalitedeki hammaddeler kullanılır,

  • En yüksek uluslar arası üretim kalite standartları. Sürekli laboratuvar testlerine tabi tutulur.
  • En ileri teknoloji tutkumuzla birleştirilerek ürün dizayn edilir.
  • En iyi kalitedeki hammaddeler kullanılır. Ürün etkisi %100 garantilidir. 
  • Tamamen sağlıklıdır.En yüksek seviyedeki talepleri bile karşılar.

Filtreyi göster