Olimp Nockout 2.0 305 Gr - Sakız

Marka: Olimp
Ürün Boyutları
825,00 TL

Teslimat Tarihi: 3 iş günü

200 tl ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Ürün Bilgileri

Ürün Kodu: olimp011
Genel Bilgiler

1- Nockout 2.0. Nedir?

Nockout 2.0 yeteneklerinizi geliştirmek için gerekli bileşenleri gerekli dozlarda içeren eşsiz formülü ile sizin için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Bu ürün yüksek kaliteli aktif bileşenleri içeren egzersiz öncesi ürünüdür. Ürün bileşimini oluşturan formül Olimp uzmanları tarafından uzun yıllar süren çalışmaların ve laboratuvar testlerinin sonucudur. Başarı için doğru yolda olmanızı sağlayan NOCKOUT 2.0 şimdi sizlerle !

2- NOCKOUT 2.0  Bileşimi

Nockout 2.0 pre-workout ürününün ekinin bileşimi, vücudunuzu artan yorgunluğa karşı güçlendirdiği ve egzersiz sırasında daha da iyi performans göstermenize yardımcı olduğu bilinen maddelerin optimum etkili dozlarına dayanmaktadır. Ürün formülasyonu nitrik oksit güçlendiriciler (L-Sitrülin ve L-Arginin) ve yorgunluğa karşı direnci artıran (Beta-alanin) ve sinir sistemini uyarıp konsantrasyonu artıran (kafein) maddeleri içerir. Ama hepsi bu değil! Olimp Araştırma Ekibi ayrıca etkinliği artırmak ve performansınızı daha da artırmak için karabiber özü ekledi. Bu formülle, NOCKOUT 2.0, imkansızın sınırlarını zorlamanızı sağlayacak!

3- NOCKOUT 2.0  Araştırmalar ile kanıtlanmış etkileri!

Nockout 2.0 ürünün etkileri sporcular üzerinde bilimsel çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Olimp'in uzmanları, bu pre-workout ürünün seçilen motor beceriler ve sinir sistemi uyarımı üzerindeki gerçek etkisini araştırdı.

Çalışma, çift kör metodoloji kullanılarak NOCKOUT 2.0 (çalışma grubu) ve plasebo (kontrol grubu) tüketen gelişmiş egzersiz deneyimi olan 23 erkek üzerinde gerçekleştirildi. Araştırma hipotezi NOCKOUT 2.0 kullanımının kas gücü ve anaerobik kapasitein artmasına neden olacağı idi. Analiz 3 ardışık aşamaya dayanıyordu.

  • Alt ekstremite mukavemeti testi (diz eklemi bükülme ve uzatma)
  • 3RM testi (performans maksimum 3 barbell-press -tekrarlar aşağıdan olacak şekilde-)
  • Wingate testi (vücut ağırlığının %7.5'i ile 30 saniye boyunca en yüksek yoğunlukta siklo-ergometre eğitimi)

Olimp'in egzersiz laboratuvarında yapılan çalışma sırasında elde edilen sonuçlar aşağıdaki gibidir.

ÖrneklerAlt ekstremite mukavemeti bükülme / uzatma (RLL)Alt ekstremite mukavemeti bükülme / uzatma (LLL)3 RM TestiWingate testiMaksimmum Güç Süresi
Kontrol141.33/264.43145.74/281.65

~ 110 kg

8.49 W/kg

5.952 s
NOCKOUT 2.0157.7/296.12157.4/301.65

~ 118 kg

8.67 W/kg

5.459 s

Yukarıdaki tablodaki değerler, egzersizi desteklemek için NOCKOUT 2.0 kullanmanın gerçek etkilere yol açtığını açıkça göstermektedir. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu çalışmanın sonuçlarının ayrıntılı olarak tartışıldığı "araştırmalar" sekmesine gidiniz.

4- NOCKOUT 2.0 nasıl kullanırım?

NOCKOUT 2.0 egzersiz öncesi (pre-workout) ürünüdür, bu da sadece egzersiz günlerinde alınması gerektiği anlamına gelir . Olimp, planlanan fiziksel aktiviteden 30 dakika önce ürünün 1 porsiyonunu kullanmanızı önerir. Bir porsiyonu yaklaşık 250 ml su ile karıştırın ve hemen tüketin.

Lezzet:
Sakız