Optimum Nutrition

Optimum Nutrition, 1986 yılında sporcu gıdaları alanında sürekli kaliteyi karşılamak için kurulmuştur. ON, aynı zamanda yenilikleri ile tanınan, kazein protein tozunu ilk üreten ve misel kazein formülünü piyasaya sunan ilk firmadır. ON firmasının liderliği, dünyanın en iyi satan whey proteini olan Gold Standard 100% Whey’den de anlaşılmaktadır.

Optimum Nutrition (ON), Uluslararası peynir ve besin öğeleri grubu olan Glanbia şirketinin bağlı kuruluşudur. ON, pek çok kategoride geniş yelpazeli ürünler üreten, sporcu gıdası firması sahibi ve yöneticisidir.

Amerika'da üç eyalette bulunan son teknoloji tesisleri ile ON her ürün kategorisinde ürün üreten tek sporcu gıdası firmasıdır. İster besleyici barlar, protein tozları, hazır içecekler, enerji içecekleri olsun, ister vitamin ve mineraller olsun Optimum Nutrition en yüksek kaliteyi tutturmak için her zaman çok özenli çalışır.

Optimum Nutrition sürekli değişen müşteri ihtiyaçlarını ve dinamik piyasanın taleplerini göz önünde bulundurarak, yenilikçi ürünleri, etkili destek malzemeleri ve üstün hizmeti ile farklı, uygun, yüksek kaliteli ürünler üretir.

Filtreyi göster