Polar OH1 N Optik Kalp Atış Hızı Sensörü

Marka: Polar
Ürün Boyutları
999,90 TL  

949,90 TL

Teslimat Tarihi: 3 iş günü

Ürün Bilgileri

Ürün Kodu: FNS-KONNBZPOL348
GTIN: FNS-725882050034
Genel Bilgiler

POLAR OH1 OPTİK KALP ATIŞ HIZI SENSÖRÜ HER TÜRLÜ SPORA UYGUNDUR

Polar OH1 optik kalp atış hızı izleme kol bandı çok yönlülük, konfor ve sadeliği bir araya getirir. Kolunuzun etrafına rahat bir şekilde oturur ve Polar'ın yüksek kaliteli optik kalp atış hızı çözümüyle kalp atış hızınızı takip eder.

Polar OH1 sayesinde sizinle hedefleriniz arasında hiçbir engel olmayacak.

Polar ürünleriyle birlikte çalışır

Göğüs bantlarını sevmiyor musunuz? Polar OH1 sizin için harika bir alternatif. Bluetooth uyumlu tüm Polar spor saatleri, kondisyon izleyiciler ve bisiklet bilgisayarları ile çalışır. 

Telefonunuz en iyi egzersiz arkadaşınız

Polar OH1 hem iOS hem Android telefonlardaki popüler kondisyon uygulamalarının birçoğuna gerçek zamanlı kalp atış hızı verileri gönderir.

Polar OH1, Polar'ın ücretsiz kondisyon ve egzersiz uygulaması olan Polar Beat için mükemmel bir arkadaştır. Polar OH1 ve Polar Beat ile canlı kalp atış hızı verilerini hemen telefonunuzun ekranında görebilir ve antrenmanınız sırasında kulaklığınızdan sesli yönlendirme alırsınız.

Kendi başına kullanın

Saat veya telefonla egzersiz tercih etmeyenlerden misiniz? Polar OH1'de, 200 saate kadar egzersiz verisi saklayabilen bir dahili bellek vardır.

Bluetooth veya bilgisayarınızdaki USB adaptörü aracılığıyla Polar'ın ücretsiz uygulaması ve web hizmeti olan Polar Flow'la verilerinizi kolayca senkronize edebilirsiniz.

BAŞLICA ÖZELLİKLER

OPTİK KALP ATIŞ HIZI TAKİBİ
Polar OH1, Polar’ın yüksek kaliteli 6-LED'li optik kalp atış hızı ölçümü çözümüyle kalp atış hızınızı takip eder.
KALP ATIŞ HIZI SENSÖRÜ MODU
Polar OH1 ile kalp atış hızınızı Bluetooth uyumlu Polar cihazlarda, birçok fitness uygulamasında ve Bluetooth uyumlu spor salonu ekipmanlarında yayınlayabilirsiniz.
DAHİLİ BELLEK
Polar OH1'de, 200 saate kadar egzersiz verisi saklayabilen bir dahili bellek vardır. Polar Flow uygulaması ve web hizmeti ile verilerinizi Polar Flow'la senkronize edebilirsiniz.
RAHAT KUMAŞ KOL BANDI
Polar OH1 kol bandı fark edilmeyecek şekilde kolunuzun etrafına sıkı ve rahatça oturur. Yumuşak kumaştan imal edilen bant makinede yıkanabilir.
GÜNCELLENEBİLİR ÜRETİCİ YAZILIMI
Polar OH1, kablosuz güncellemelerle gelişmeye devam ediyor.
UZUN PİL ÖMRÜ
Polar OH1 ile tek şarjla 12 saatlik egzersiz süresi elde edersiniz. Polar OH1 USB adaptörle (ürünle birlikte verilir) pili kolayca şarj edebilirsiniz.
SU GEÇİRMEZ
Polar OH1, 30 metreye kadar su geçirmez özelliktedir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

ÖLÇÜLER

Ağırlık: Sensör 5 gr, kol bandı 12 gr
Yükseklik: 9,5 mm
Ürün Çap: 29,85 mm
Kol bandı: Beden M-XXL
UYUMLULUK
iPhone 4S ve üzeri iOS mobil cihazlar; Bluetooth 4.0 özellikli ve Android 4.3 veya üzeri işletim sistemine sahip Android mobil cihazlar. Daha fazla bilgi almak için lütfen buraya bakın. 
GÜNCELLEMELER
Polar Flow ile
BELLEK
4 MB, 200 saate kadar egzersiz süresi
PİL
Şarj edilebilir 45 mAh lityum polimer pil
SUYA DAYANIKLILIK
30 m
Makinede yıkanabilir